Your search results

Ezermalas iela 1, 1A un 1C, Liepājā

628.000 €
Favorite

Apraksts

Pārdod nekustamo īpašumu Ezermalas ielā 1, 1A un 1C, Liepājā. Nekustamā īpašuma kopējā teritorijas platība 10618 kvm. Cena 628000 EUR, 59.14 eur/kvm.  Iespējams zemes gabalu palielināt līdz 12440 kvm.  Īpašums atrodas stratēģiski labā vietā, tuvu pilsētas centram, starp Parka un Ezermalas ielām, kas robežojas ar Liepājas ezeru.

Pilnībā rekonstruēta iela ar gājēju un velosipēdu celiņu, kas vienā virzienā ved uz Zirgu salas pastaigu taku un Dabas māju, un otrā virzienā ved pāri rekonstruētam gājēju tiltam pār Liepājas kanālu. Vecpilsēta atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā. Līdz zemesgabalam pievadīti jauni inženiertīkli – ūdensvads/kanalizācija, elektrība –jauns elektrosadales skapis ar iespēju palielināt jaudu. Teritorijas izmantošanas veids – Jauktas darījumu un sabiedrisko objektu apbūves teritorija. Ir apbūves teritorija, kas paredzēta daudzveidīgu komerciālu funkciju attīstībai.

Zemesgabals piemērots gan dzīvojamo ēku celtniecībai, gan komercobjektu būvniecībai – atļautā izmantošana:- darījumu objekts, tirdzniecības un pakalpojumu objekts;- viesnīca, kultūras iestāde, ārstniecības un sociālās aprūpes iestāde;- sporta būve, pārvaldes iestāde, izglītības iestāde;- rindu māja, mazstāvu daudzdzīvokļu māja, daudzstāvu daudzdzīvokļu māja;- mazais ražošanas uzņēmums, transportapkalpes uzņēmums, daudzstāvu autonovietne.

Otrpus Parka ielai ir esoša daudzīvokļu ēku apbūve, blakus pieejams sabiedriskais transports, tuvākajā apkārtnē atrodas lielveikals “Depo”, TC “Rietumu centrs”, veikals LIDL, DUS “Virši”, “Circle K”, veikals PROMO Cash & Cary, būvniecības nams“Kurši” u. c. Uz zemes gabala ir izvietots vēsturisks lokomotīvju uzpildes ūdenstornis (nav kultūrvēsturiska statusa), kuru ir iespējams ainaviski integrēt jaunajā apbūvē. Piebraukšana paredzēta no Ezermalas ielas.

Map

Property Details

Property Id : 31049
Cena: 628.000 €

Citi īpašumi

Pārdod

Komercīpašums-1, 85 ha zemes ar 900 kv/m ang...

590.000 €
Komercīpašums-1, 85 ha zemes ar 900 kv/m angāru un dzelzsceļa pievadu Liepājā, Brīvības ie ...
Komercīpašums-1, 85 ha zemes ar 900 kv/m angāru un dzelzsceļa pievadu Liepājā, Brīvības ielā 111. Angāra telpas vis ...
Jaunliepājas Namsaimnieks
Pārdod

Zeme (833 kv/m) Bāriņu ielā 19

100.000 €
Zeme (833 kv/m) Bāriņu ielā 19, netālu no pilsētas centra. Pieejamas visas komunikācijas, ...
Zeme (833 kv/m) Bāriņu ielā 19, netālu no pilsētas centra. Pieejamas visas komunikācijas, ir projekts  ēkai (700,63 ...
Jaunliepājas Namsaimnieks
Pārdod

Zeme (562 kv/m ) Liepājas centrā

49.900 €
Zeme 562 kv/m platībā Liepājas centrā savrupmājas, mazstāvu daudzdzīvokļu mājas, rindu/dvī ...
Zeme 562 kv/m platībā Liepājas centrā savrupmājas, mazstāvu daudzdzīvokļu mājas, rindu/dvīņu mājas būvei. Apbūves b ...
Jaunliepājas Namsaimnieks

Salīdzināt Īpašumus

Jaunliepājas Namsaimnieks