+371 29259411    +7 (964) 5959601

Viesu nams ar kafejnīcu Alsungas vēsturiskajā centrā pie Dzirnavu ezera, 10 km no jūras

Viesu nams ar kafejnīcu Alsungas vēsturiskajā centrā pie Dzirnavu ezera, 10 km no jūras.                                         Kafejnīca darbojas jau 12 gadus un 10 no tiem darbs notiek ar tūrisma firmām, grupu ēdināšanu.
Ir izstrādāti piedāvājumi ar vietējiem tradicionālajiem ēdieniem un kultūras programmu.                                             Var paēdināt vienlaicīgi 60 cilvēkus pirmajā stāvā un 30 otrajā stāvā.                                                                      Kafejnīcai ir āra terase ar kamīnu uz ielas pusi un otrā stāva terase ar skatu uz ezeru, pilskalnu un baznīcu.
2016. gadā  iebūvēta ātrās ēdināšanas līnija ar jaunām iekārtā. Ozolkoka galdi, vecie ķieģeļi  izmantoti iekšas kamīna apdarē. Virtuvē profesionālās iekārtas, plīts, konvekcijas krāsns, trauku mazgājamā mašīna, kartupeļu mizojamā mašīna, kondicionieris.
Otrajā stāvā 2015 gadā izbūvēti 5 divvietīgi numuriņi un zāle viesībām. Interjers senatnīgs, daudz izmantots autentisks vecais koks. Logi koka pakešu, durvis koka. Malkas centrālapkures sistēma ( malkas katls pagrabā) ar apsildāmajām grīdām pirmajā stāvā un radiatoriem otrajā stāvā. Centrālais ūdens un kanalizācijas pieslēgums. Ļoti mazs īpašuma nodoklis, tikai 100 EUR gadā.
Stāvlaukums ar laukakmens bruģi un akmens mūra un koka palīgēka . Tiek izmantota kā viesu velosipēdu novietne.

Blakus ir nopērkaams vēl viens īpašums,kas robežojas ar minēto viesu namu, līdz ar to iespējams viesu nama pakalpojumu klāstu paplašināt

replica omega Patek Philippe Watches replica Rolex fake rolex fake omega